Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ- ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ-2010

«nescafe UNILEAGUE CUP 2009-2010»

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ

Πρωτάθλημα

Μίνι Ποδοσφαίρου

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ( ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ) 

ΝΟΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
 1.ΔΕΥ 03/05/1022:00ALIGN – ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ10-0 
ΔΕΥ 10/05/1023:0015-1
 2.ΠΕΜ 06/05/1020:00ATLETICO VILLAEZ – ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ7-4
ΤΡΙ 11/05/1021:0010-2
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ) 
ΝΟΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
 1.ΤΕΤ 05/05/1019:00GOAL-O-ΜΠΑΡΑΔΕΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ1-4
ΤΕΤ 12/05/1019:004-4
 2.ΔΕΥ 03/05/1020:00ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ – 5Χ102-5 
ΤΕΤ 12/05/1022:002-1
 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΝΟ.ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣΣΚΟΡ
Α. TET 19/05/1020:00 ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ5-5 8-5ΠΕ
 
ΝΟ.ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣΣΚΟΡ
Β. TET 19/05/1022:00 ALIGN ATLETICO VILLAEZ 6-3
 ΚΥΠΕΛΛΟ
ΝΟ.ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΣΚΟΡ
Α. TET 19/05/1019:00 GOAL-O-ΜΠΑΡΑΔΕΣ – ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ 0-6
 
ΝΟ.ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΣΚΟΡ
Β. TET 19/05/1021:00 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – 5Χ10 0-8
 

 

Β ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
Α ΟΜΙΛΟΣΒ ΟΜΙΛΟΣ
ALIGNΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
5X10ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ
GOAL-O-ΜΠΑΡΑΔΕΣΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙATLETICO VILLAEZ

   

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

Β

ΤΕΤ 03/03/10

20:00

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ

3-3

Α

ΤΕΤ 03/03/10

23:00

ALIGN - 5χ10

12-4

Α

ΠΕΜ 04/03/10

21:00

ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - GOAL-O-BARΑDΕS

5-7

Β

ΚΥΡ 07/03/10

21:00

ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ATLETICO VIL.

3-6

   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

Α

ΔΕΥ 08/03/10

20:00

ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - 5χ10

2-0 Α/Α

Β

ΔΕΥ 08/03/10

22:00

ATLETICO VILLAEZ - ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ

5-1

Β

ΤΕΤ 10/03/10

20:00

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

3-8

Α

ΤΕΤ 10/03/10

22:00

ALIGN - GOAL-O-BARΑDΕS

8-4

   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

Β

ΔΕΥ 15/03/10

20:00

ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ - ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

0-2 Α/Α

Α

ΤΡΙ 16/03/10

19:30

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ATLETICO VILLAEZ

0-2 Α/Α

Β

ΤΡΙ 16/03/10

22:40

ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ALIGN 

7-14

Α

ΠΕΜ 18/03/10

18:40

5χ10 - GOAL-O-BARΑDΕS

2-0A/A

   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

Β

ΔΕΥ 12/04/10

22:00

5χ10 - ALIGN

0-2A/A

Α

ΤΕΤ 14/04/10

20:00

 ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ- ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

9-1

Β

ΠΕΜ 15/04/10

21:00

GOAL-O-BARΑDΕS  - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ

5-12

Α

ΠΕΜ 22/04/10

21:00

ATLETICO VIL. - ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

9-4

   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

Β

ΔΕΥ 19/04/10

22:00

GOAL-O-BARΑDΕS - ALIGN

3-12

Α

ΤΕΤ 21/04/10

20:00

ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

6-8

Α

ΤΕΤ 21/04/10

22:00

ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ - ATLETICO VILLAEZ

1-7

Β

ΠΕΜ 22/04/10

20:00

5χ10 - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ

10-6

   

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ NESCAFE UNILEAGUE 2009-2010
Β ΦΑΣΗ 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΝΟ.

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν-Ι-Η

ΒΑΘΜΟΙ

ΓΚΟΛ Υ-Κ

1.

ALIGN

6

5-0-1

15

48-20

2.

ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ

6

3-0-3

9

18-22

3.

GOAL-O-ΜΠΑΡΑΔΕΣ

6

2-0-4

6

24-43

4.

5Χ10

6

2-0-4

6

36-41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΝΟ.

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

Ν-Ι-Η

ΒΑΘΜΟΙ

ΓΚΟΛ Υ-Κ

1.

ATLETICO VILLAEZ

6

6-0-0

18

37-13

2.

ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

6

3-0-3

9

28-29

3.

ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ

6

1-1-4

4

17-23

4.

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

6

1-1-4

4

19-36

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Α ΟΜΙΛΟΣΒ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ALIGNGOAL-O-BARΑDΕS
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΡΟΔΙΤΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ5χ10
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ATLETICO VILLAGEΑ.Ε.Κ.
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ 
   
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Β' ΤΕΤ 02/12/0919:00ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - GOAL-O-BARΑDΕS 10-1
Ά ΤΕΤ 02/12/0921:00ATLETICO VILLAEZ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ 7-2
ΆΤΕΤ 02/12/0922:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΡΟΔΙΤΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ 3-3
ΆΤΕΤ 02/12/0923:00ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ - ALIGN 0-8
Β'ΠΕΜ 03/12/0923:00ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 5χ10 3-5
Β'ΡΕΠΟ Α.Ε.Κ.
         
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΆΔΕΥ 07/12/0920:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ0-2 A/A
Ά ΤΡΙ 08/12/0922:00ATLETICO VILLAEZ -  ALIGN0-16
ΆΤΕΤ 09/12/0919:00ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ -  ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΡΟΔΙΤΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ 9-5
Β'ΤΕΤ 09/12/0920:00Α.Ε.Κ. -  GOAL-O-BARΑDΕS 1-10
Β'ΠΕΜ 10/12/0920:00ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ -  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1-5
Β'ΡΕΠΟ 5χ10
         
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Β' ΤΕΤ 13/01/1019:00ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ -  Α.Ε.Κ. 10-3
Ά ΤΕΤ 13/01/1020:00ATLETICO VILLAEZ -  ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ   4-3
ΆΤΕΤ 13/01/1021:00ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ -  ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ2-0A/A
ΆΤΕΤ 13/01/1022:00ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΡΟΔΙΤΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ -  ALIGN0-2A/A
Β'ΠΕΜ 14/01/1019:005χ10 -  GOAL-O-BARΑDΕS 5-3
Β'ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
         
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΆΔΕΥ 18/01/1022:00ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ -  ALIGN6-18
Ά ΤΕΤ 20/01/1020:00ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΡΟΔΙΤΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ -  ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ0-2Α/Α
Β' ΤΕΤ 20/01/1021:00ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ -  Α.Ε.Κ.2-0Α/Α
ΆΤΕΤ 20/01/1022:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ -  ATLETICO VILLAEZ0-2Α/Α
Β'ΠΕΜ 21/01/1020:00ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ -  5χ103-7
Β'ΡΕΠΟ  GOAL-O-BARΑDΕS

 

             
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
 Ά ΔΕΥ 08/02/1021:00ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ -  ΜΠΑΡΑΜΠΑΚΟΙ 8-7
ΆΤΡΙ  10/02/1020:00ATLETICO VILLAEZ -  ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΡΟΔΙΤΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ 2-0Α/Α
Β'ΤΕΤ 10/02/1020:00Α.Ε.Κ. -  5χ10 0-2Α/Α
Β'ΤΕΤ 10/02/1021:00ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ -  GOAL-O-BARΑDΕS 3-2
ΆΠΑΡ 12/02/1022:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ -  ALIGN0-2Α/Α
Β'ΡΕΠΟΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ,ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ-ΡΟΔΙΤΕΣ ΚΑΙ Α.Ε.Κ. ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

 
Επόμ. >