Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ASA PARK -HOME
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ- 2007

CALCETTO BUD CUP 6X6 2007

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

ΟΜΙΛΟΣ                 Α΄1΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/03/0723.00ΑΜΑΡΙ - MAD BOYS14-3
ΠΕΜΠΤΗ 08/03/0723.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ13-3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/03/0721.00ATLETICO VILLAES - ELECTRONICS10-3
ΡΕΠΟΚΟΥΝΑΛΗΣ
2΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 06/03/0720.40ATLETICO VILLAES - ΚΟΥΝΑΛΗΣ3-9
ΔΕΥΤΕΡΑ  12/03/0722.00ELECTRONICS - ΜΟΝΤΕΛΑ5-3
ΤΡΙΤΗ 13/03/0722.00ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ - MAD BOYS6-11
ΡΕΠΟΑΜΑΡΙ
3΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 15/03/0723.00ATLETICO VILLAES - ΜΟΝΤΕΛΑ8-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/03/0721.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΑΜΑΡΙ4-14
ΠΕΜΠΤΗ 15/03/0721.00ELECTRONICS - MAD BOYS5-5
ΡΕΠΟΓΥΜΝΑΣΤΕΣ
4΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 20/03/0721.00ΑΜΑΡΙ - ATLETICO VILLAES8-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/03/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - MAD BOYS9-9
ΤΡΙΤΗ 20/03/0722.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ8-3
ΡΕΠΟELECTRONICS
5΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/03/0722.00MAD BOYS - ATLETICO VILLAES3-11
ΠΕΜΠΤΗ 22/03/0723.00ΑΜΑΡΙ - ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ3-6
ΠΕΜΠΤΗ 22/03/0721.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ELECTRONICS6-0
ΡΕΠΟΜΟΝΤΕΛΑ
6΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 27/03/0723.00ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ - ATLETICO VILLAES2-7
ΤΡΙΤΗ 27/03/0721.00ΑΜΑΡΙ - ELECTRONICS7-2
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/03/0723.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ7-6
ΡΕΠΟMAD BOYS
7΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 29/03/0723.00ELECTRONICS - ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ0-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/03/0721.00MAD BOYS - ΚΟΥΝΑΛΗΣ5-13
ΠΕΜΠΤΗ 29/03/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΑΜΑΡΙ3-3
ΡΕΠΟATLETICO VILLAES
ΟΜΙΛΟΣ                 Β΄1΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/03/0722.00ΜΑΓΟΙ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ7-11
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/03/0722.00BARΧΕΛΩΝΑ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ5-7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/03/0723.00DECA TEAM - LOGITECH5-6
ΡΕΠΟΤΙΓΡΗΔΕΣ
2΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/03/0720.40ΤΙΓΡΗΔΕΣ - BARΧΕΛΩΝΑ8-4
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/03/0722.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - DECA TEAM4-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/03/0723.00ΜΑΓΟΙ - LOGITECH6-1
ΡΕΠΟΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
3΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 13/03/0723.00BARΧΕΛΩΝΑ - DECA TEAM2-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/03/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΤΙΓΡΗΔΕΣ4-4
ΤΡΙΤΗ 13/03/0721.00ΜΑΓΟΙ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ3-5
ΡΕΠΟLOGITECH
4΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/03/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - BARΧΕΛΩΝΑ8-2
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/03/0723.00DECA TEAM - ΜΑΓΟΙ4-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/03/0721.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ - LOGITECH13-8
ΡΕΠΟΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ
5΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 22/03/0722.00BARΧΕΛΩΝΑ - ΜΑΓΟΙ3-5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/03/0723.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - LOGITECH8-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/03/0721.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ5-1
ΡΕΠΟDECA TEAM
6΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/03/0721.00LOGITECH - BARΧΕΛΩΝΑ8-9
ΤΡΙΤΗ 27/03/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ3-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/03/0722.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ - DECA TEAM4-9
ΡΕΠΟΜΑΓΟΙ
7΄ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/03/0723.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - LOGITECH6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/03/0722.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ - ΜΑΓΟΙ20-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/03/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - DECA TEAM6-0
ΡΕΠΟBARΧΕΛΩΝΑ
ΝΟΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝ-Ι-ΗΒΑΘΜΟΙΤΕΡΜ ΥΠ-ΚΑΤ
1ΑΜΑΡΙ*64-1-11349-17
2ΚΟΥΝΑΛΗΣ*64-0-21246-32
3ATLETICO VILLAES*64-0-21241-27
4ΜΟΝΤΕΛΑ*62-2-2837-34
5ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ*62-0-4626-43
6MAD BOYS*61-2-3521-50
7ELECTRONICS*61-1-4415-37
ΝΟΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝ-Ι-ΗΒΑΘΜΟΙΤΕΡΜ ΥΠ-ΚΑΤ
1ΤΙΓΡΗΔΕΣ*65-1-01659-22
2ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ*64-1-11340-20
3ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ*64-0-21229-21
4ΜΑΓΟΙ*63-0-3927-53
5DECA TEAM*62-0-4623-31
6BARΧΕΛΩΝΑ*61-0-5326-40
7LOGITECH*61-0-5324-47
* ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2007

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                                                               
ΝΟ.ΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝ-Ι-ΗΒΑΘΜΟΙΤΕΡΜΑΤΑ ΥΠΕΡ-ΚΑΤΑ
1.ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ97-1-12267-43
2.ΜΟΝΤΕΛΑ97-0-22170-30
3.ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ95-1-31655-60
4.ΚΟΥΝΑΛΗΣ95-1-31666-58
5.ΑΠΑΙΚΤΟΙ95-0-41538-41
6.ΑΜΑΡΙ94-1-41357-46
7.COSMOS CAFE94-0-51257-53
8.ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ93-0-6941-59
9.DECA TEAM92-0-7636-54
10.ATLETICO VILLAES91-0-8338-80
* ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 8 ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΝΟ.ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝΣΚΟΡ
1.ΤΕΤΑΡΤΗ 18/07/0723.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ – ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ7-1
2.ΔΕΥΤΕΡΑ 23/07/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - COSMOS CAFE8-4
3.ΤΕΤΑΡΤΗ 18/07/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΑΜΑΡΙ8-5
4.ΔΕΥΤΕΡΑ 16/07/0722.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΑΠΑΙΚΤΟΙ7-5
 
ΝΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙΣΚΟΡ
5ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/07/0723.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ6-8
6ΤΕΤΑΡΤΗ 25/07/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ2-1
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
7ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ – ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
      ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
8ΚΟΥΝΑΛΗΣ -ΜΟΝΤΕΛΑ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 29/5/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - DECA TEAM3-2
ΠΕΜΠΤΗ 31/5/0721.30ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΜΟΝΤΕΛΑ6-5
ΠΕΜΠΤΗ 31/5/0722.30ΝΙΚ. ΑΠΟΣΤ.- ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ5-10
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/5/0722.00ΑΜΑΡΙ - ΑΠΑΙΚΤΟΙ4-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/5/0721.00COSMOS CAFÉ - ATLETICO VILLAES8-5
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 5/6/0723.00DECA TEAM – ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ8-9
ΤΡΙΤΗ 5/6/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ12-8
ΔΕΥΤΕΡΑ 4/6/0722.00ΑΠΑΙΚΤΟΙ - ATLETICO VILLAES6-3
ΠΕΜΠΤΗ 7/6/0721.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - COSMOS CAFE8-3
ΠΕΜΠΤΗ 7/6/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΑΜΑΡΙ10-3
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 12/6/0723.00ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠ. - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ4-7
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/6/0722.00ΑΜΑΡΙ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ7-7
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/6/0723.00DECA TEAM - COSMOS CAFE3-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 13/6/0722.00ATLETICO VILLAES - ΜΟΝΤΕΛΑ4-9
ΤΡΙΤΗ 12/6/0722.00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - ΑΠΑΙΚΤΟΙ6-3
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/6/0723.00DECA TEAM - ΑΠΑΙΚΤΟΙ6-1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/6/0720.00 ATLETICO VILLAES - ΚΟΥΝΑΛΗΣ2-12
ΠΕΜΠΤΗ 14/6/0722.00COSMOS CAFÉ - ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠ.6-7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/6/0721.00ΑΜΑΡΙ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ4-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/6/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ8-3
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 19/6/0722.00COSMOS CAFÉ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ12-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/6/0722.00DECA TEAM - ΜΟΝΤΕΛΑ5-4
ΤΡΙΤΗ 19/6/0721.00ATLETICO VILLAES - ΑΜΑΡΙ4-13
ΤΡΙΤΗ 19/6/0723.00ΑΠΑΙΚΤΟΙ - ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6/0721.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ7-9
 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/6/0723.00DECA TEAM - ΚΟΥΝΑΛΗΣ4-6
ΤΡΙΤΗ 26/6/0722.00ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠ - ΜΟΝΤΕΛΑ2-6
ΤΡΙΤΗ 26/6/0721.00ΑΜΑΡΙ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ5-8
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/6/0722.00COSMOS CAFÉ - ΑΠΑΙΚΤΟΙ10-4
ΤΡΙΤΗ 26/6/0721.00ATLETICO VILLAES - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ6-10
  
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27/6/0722.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΑΠΑΙΚΤΟΙ4-5
ΠΕΜΠΤΗ 28/6/0722.00ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ6-11
ΠΕΜΠΤΗ 28/6/0723.00DECA TEAM - ΑΜΑΡΙ1-10
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/6/0722.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ – ATL. VILLAES9-4
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/6/0721.00COSMOS CAFÉ - ΜΟΝΤΕΛΑ6-8
  
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 3/7/0722.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ8-8
ΠΕΜΠΤΗ 5/7/0723.00ΑΜΑΡΙ - ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ5-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 4/7/0722.00COSMOS CAFÉ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ7-9
ΠΕΜΠΤΗ 5/7/0722.00ATLETICO VILLAES - DECA TEAM10-7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/7/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΑΠΑΙΚΤΟΙ8-1
  
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/7/0722.00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ2-11
ΠΕΜΠΤΗ 12/07/0722.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΑΠΑΙΚΤΟΙ6-3
ΔΕΥΤΕΡΑ 9/7/0723.00ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛ. - ATLETICO VILLAES6-4
ΤΡΙΤΗ 10/7/0722.00ΑΜΑΡΙ - COSMOS CAFE6-1
ΤΡΙΤΗ 10/7/0723.00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - DECA TEAM6-2
 
< Προηγ.   Επόμ. >