Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ASA PARK -HOME
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ- 2009

"Calcetto 6x6 cup 2009” 

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

1.ΑΜΑΡΙ   2. RIVER PLATE   3. BARΧΕΛΩΝΑ   4. ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE    5. ΣΥΡΙΑΚΟΣ   6. ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ    7. MILAN   8. CHILLER TEAM   9. ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ    10. ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ   11. ΜΟΝΤΕΛΑ   12. RED BULL IDES

Tο πρόγραμμα

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/05/0921:00ΜΟΝΤΕΛΑ – ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE3-3 (0-6)
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/05/0922:00RIVER PLATE - ΑΜΑΡΙ4-4
ΤΡΙΤΗ       19/05/0921:00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - ΣΥΡΙΑΚΟΣ5-1
ΤΡΙΤΗ       19/05/0922:00BARΧΕΛΩΝΑ – RED BULL IDES12-4
ΤΕΤΑΡΤΗ  20/05/0921:00Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ – Β. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ5-9
ΠΕΜΠΤΗ 21/05/0921:00CHILLER TEAM - MILAN6-0
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/05/0921:00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΒIOTEXNIA ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ4-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/05/0922:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - RIVER PLATE3-6
ΤΡΙΤΗ       26/05/0921:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ - RED BULL IDES5-5
ΤΡΙΤΗ       26/05/0922:00ΑΜΑΡΙ - BARΧΕΛΩΝΑ5-4
ΠΕΜΠΤΗ 28/05/0921:00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - MILAN3-4
ΠΕΜΠΤΗ  28/05/0922:00CHILLER TEAM - Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ3-8
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/06/0920:30ΣΥΡΙΑΚΟΣ - BARΧΕΛΩΝΑ 7-10
ΤΡΙΤΗ   02/06/0922:00RED BULL IDES - MILAN 5-17
ΤΕΤΑΡΤΗ   03/06/0921:30ΑΜΑΡΙ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE  1-10
ΤΕΤΑΡΤΗ  03/06/0922:30RIVER PLATE - ΒIOTEXNIA ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 2-4
ΠΕΜΠΤΗ  04/06/0920:45ΜΟΝΤΕΛΑ - CHILLER TEAM 6-4
ΤΕΤΑΡΤΗ   08/07/09 22:00 Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ 3-11
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 25/06/0922:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERV – ΒIOT. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ    7-4
ΤΡΙΤΗ       09/06/0922:00BARΧΕΛΩΝΑ - MILAN 3-10
ΤΕΤΑΡΤΗ  10/06/0921:00RED BULL IDES - Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 8-5
ΤΕΤΑΡΤΗ  10/06/0922:00ΑΜΑΡΙ - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 3-5
ΠΕΜΠΤΗ  11/06/0921:00ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ - ΜΟΝΤΕΛΑ 0-6
ΠΕΜΠΤΗ  11/06/0922:00RIVER PLATE - CHILLER TEAM 10-0
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ  15/06/0921:00RED BULL IDES - ΜΟΝΤΕΛΑ 6-0
ΤΡΙΤΗ        16/06/0921:00CHILLER TEAM - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 5-11
ΤΡΙΤΗ        16/06/0922:00ΑΜΑΡΙ - ΒIOTEXNIA ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 1-9
ΤΕΤΑΡΤΗ  17/06/0922:00Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - BARΧΕΛΩΝΑ 7-12
ΠΕΜΠΤΗ   18/06/0922:00ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ - RIVER PLATE  3-10
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/06/0922:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ - MILAN 4-8
 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/06/0922:00ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ  -ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 13-9
ΔΕΥΤΕΡΑ  22/06/0923:00RED BULL IDES -RIVER PLATE  3-11
ΤΡΙΤΗ       23/06/0921:00ΒIOT. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - CHILLER TEAM 12-1
 ΤΡΙΤΗ    23/06/0922:00BARΧΕΛΩΝΑ - ΜΟΝΤΕΛΑ 4-3
ΤΕΤΑΡΤΗ  24/06/0922:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ -Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2-6
ΤΕΤΑΡΤΗ  24/06/0923:00ΑΜΑΡΙ - MILAN   8-11
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 29/06/0922:00Β. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ -ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ 9-5
ΤΡΙΤΗ       30/06/0921:00ΜΟΝΤΕΛΑ -ΣΥΡΙΑΚΟΣ 6-1
ΤΡΙΤΗ       30/06/0922:00ΑΜΑΡΙ -CHILLER TEAM 6-10
ΤΕΤΑΡΤΗ  01/07/0921:00RED BULL IDES - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE  7-11
ΤΕΤΑΡΤΗ 01/07/0922:00MILAN -Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 9-9
ΠΕΜΠΤΗ  02/07/0922:00BARΧΕΛΩΝΑ - RIVER PLATE  2-8
 
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 06/07/0922:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ - RIVER PLATE 6-0
ΤΡΙΤΗ       07/07/0921:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - BARΧΕΛΩΝΑ 5-3
ΤΡΙΤΗ       07/07/0922:00ΜΟΝΤΕΛΑ - MILAN 7-12
ΤΕΤΑΡΤΗ 08/07/0921:00RED BULL IDES - ΒIOT. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 5-14
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/07/0922:00Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΜΑΡΙ  8-6
ΠΕΜΠΤΗ   22/07/0923:00CHILLER TEAM -ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ 6-0
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ       14/07/0921:00RED BULL IDES - CHILLER TEAM  2-5
ΤΡΙΤΗ       14/07/0922:00ΑΜΑΡΙ - ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ 3-10 (6-0)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/07/0921:00BARΧΕΛΩΝΑ -ΒIOT. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ  5-18
ΤΕΤΑΡΤΗ  15/07/0922:00ΜΟΝΤΕΛΑ - Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  8-8
ΠΕΜΠΤΗ   16/07/0921:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 10-2
ΠΕΜΠΤΗ 16/07/0922:00 MILAN -RIVER PLATE  4-6
 
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/07/0921:00ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ -RED BULLIDES 0-6
ΤΡΙΤΗ       21/07/0921:00BARΧΕΛΩΝΑ -CHILLER TEAM 0-6
ΤΡΙΤΗ       21/07/0922:00MILAN -ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 1-13
ΤΕΤΑΡΤΗ  22/07/0922:00Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - RIVER PLATE 3-5
ΠΕΜΠΤΗ   22/07/0920:00ΒIOTEXNIA ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 6-0
ΠΕΜΠΤΗ  22/07/0922:00ΜΟΝΤΕΛΑ - ΑΜΑΡΙ  5-4
 
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/07/0921:30ΜΟΝΤΕΛΑ - RIVER PLATE 3-5
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/07/0922:30Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERV. 0-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/07/0923:00BARΧΕΛΩΝΑ - ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ 6-0
ΤΡΙΤΗ       28/07/0921:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ - CHILLER TEAM 0-6
ΤΡΙΤΗ       28/07/0923:00MILAN - ΒIOTEXNIA ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 8-8
ΠΕΜΠΤΗ  30/07/0922:00ΑΜΑΡΙ - RED BULL IDES 6-0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2009 

ΝΟ.ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ A-BΣΥΝ ΣΚΟΡ
 A.ΔΕΥ 31/08/09  ΠΕΜ 03/09/0921:30 22:00   ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ -ΑΜΑΡΙ6-3 Κ 10-016-3
 B. ΔΕΥ 31/08/09 TET 02/09/0922:30  22:00 ΚΟΥΝΑΛΗΣ – Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ11-4 Κ  6-3      17-7
 Γ. ΠΑΡ 28/08/09  ΠΑΡ 04/09/0922:00  22:00  RIVER PLATE - ΜΟΝΤΕΛΑ4-3 Κ   7-511-8
 Δ. ΠΕΜ 27/08/09 ΠΑΡ 04/09/0922:00  23:00  MILAN – CHILLER TEAM6-0 Κ  6-012-0
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΝΟ.ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΑΣΚΟΡΠΑΡ-ΠΕΝ
Ε.ΔΕΥ 07/09/0923:00ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - MILAN 10-6 
ΣΤ.ΠΑΡ 18/09/0921:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - RIVER PLATE 11-3 
  ΤΕΛΙΚΟΙ MILLAN - RIVER PLATE 0-6 ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 2-7 

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ Πρωτάθλημα Μίνι Ποδοσφαίρου της M.F.A.

 
ΝΟ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
1.ΠΑΡ 20/0321:00FLAMUTARI - SCORPIONS10-3
2.ΤΡΙ 17/0322:00GIALLOROSSI - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ 6-0
3.ΠΕΜ 19/0322:00ΑΜΑΡΙ - ΛΑΜΟΓΙΑ C.F.2-5
4.ΤΡΙ 17/0323:00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ5-7
5.ΤΕΤ 18/0322:15RIVER PLATE –GAMI-KAZI4-4(6-4 ΠΑΡ)
6.ΔΕΥ 16/0321:00ATLETIKO - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ17-7
7.ΔΕΥ 16/0322:00BARΧΕΛΩΝΑ – S.F.N.A.9-11
8.ΤΕΤ 18/0321:15ΣΥΡΙΑΚΟΣ – CHILLER TEAM5-5 (2-4 ΠΕΝ)

"Calcetto 6x6 cup 2008”ASA SPORTS CALCETTO 2008-2009 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΩΝ 

 
 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΦΑΣΗ
ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α.ΔΕΥ 23/0321:15FLAMUTARI- CHILLER TEAM12-1
Β.ΤΡΙ 24/0321:00GIALLOROSSI- S.F.N.A.5-3
Γ.ΤΡΙ 24/0322:00ΛΑΜΟΓΙΑ C.F.- ATLETICO3-9
Δ.ΔΕΥ 23/0323:00ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ- RIVER PLATE8-4
ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
1.ΠΑΡ 27/03/200921:30FLAMUTARI- ATLETICO14-3
2.ΠΑΡ 27/03/200922:45GIALLOROSSI - ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ5-12

 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Γ'  ΦΑΣΗ

 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α.ΔΕΥ 30/03/0922:00ΒΙΟTEXNIA ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ-FLAMUTARI6-7
Β.ΠΕΜ 02/04/0922:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE – ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ7-6

 ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ 6-0 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   FLAMUTARI- ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 7-3 

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΩΝ 

 NO.Α΄ ΟΜΙΛΟΣΒ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ
1.ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE
2.FLAMUTARI SCORPIONS
3.GIALLOROSI ΣΥΡΙΑΚΟΣ
4.ΜΠΕΜΠΗΔΕΣΤΟΥΡΙΣΤΕΣ
5.ΑΜΑΡΙ ATLETICO
6.S.F.N.A.ΛΑΜΟΓΙΑ C.F.
7.ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ
8.CHILLER TEAMRIVER PLATE
9.GAMI-KAZIBARΧΕΛΩΝΑ
 ΝΟ.Α΄ ΟΜΙΛΟΣΒ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΟΜΑΔΕΣ

 

1.ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ7ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE6

 

2.ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ4ATLETICO3

 

3.ΑΜΑΡΙ3ΛΑΜΟΓΙΑ C.F.2

 

4.ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ2BARΧΕΛΩΝΑ2

 

5.CHILLER TEAM2ΣΥΡΙΑΚΟΣ2

 

6.GAMI-KAZI2ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ2

 

7.S.N.F.A.0ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ0

 

8.FLAMUTARI0RIVER PLATE0

 

9.GIALLOROSI0SCORPIONS0

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ(PLAY OFFS)

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΔΕΥ 12/01/0922:00ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - FLAMUTARI 6-7
Β΄ΔΕΥ 12/01/0923:00BARΧΕΛΩΝΑ - ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ 6-0    
Α΄TET 18/02/0921:30ΑΜΑΡΙ - CHILLER TEAM 6-0
Β΄ΠΕΜ 15/01/0922:00RIVER PLATE - ATLETICO 7-5
Β΄ΠΑΡ 16/01/0921:15ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - SCORPIONS11-7
Β΄ΠΑΡ 16/01/0922:15ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ  6-1
Α΄ΤΡΙ  20/01/0921:00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - ΑΝΤΑΡΤΕΣ 13-4
Α΄ΔΕΥ 02/02/09 23:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ- GAMI-KAZI   6-4
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥGIALLOROSI ΚΑΙ ΣΥΡΙΑΚΟΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΔΕΥ 19/01/0921:00FLAMUTARI - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 7-4
Β΄ΔΕΥ 19/01/0922:00BARΧΕΛΩΝΑ - ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. 12-6
Β΄ΤΡΙ 20/01/0922:00RIVER PLATE - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ 6-4
Β΄ΤΡΙ 20/01/0923:00SCORPIONS - ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ 8-10
Α΄ΤΕΤ 21/01/0922:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE  9-16
Α΄ΠΕΜ 22/01/0921:00CHILLER TEAM - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ Ν. 5-11
Β΄ΠΑΡ 23/01/0921:00GAMI-KAZI - ΑΝΤΑΡΤΕΣ 4-7
Α΄ΔΕΥ 26/01/0921:00 ΒΙΟΤ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - GIALLOROSI  6-5
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥATLETICO ΚΑΙ ΑΜΑΡΙ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΠΕΜ 22/01/0922:00ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΑΜΑΡΙ  11-4
Β΄ΔΕΥ 26/01/0922:00 SCORPIONS - RIVER PLATE 2-5
Β΄ΤΡΙ 27/01/0920:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - ATLETICO 12-9
Α΄ΤΡΙ 27/01/0921:30 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - S.F.N.A. 5-7
Α΄ΤΕΤ 28/01/0921:00FLAMUTARI - CHILLER TEAM  15-2
Α΄ΤΕΤ 28/01/0922:00GIALLOROSI - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦ. 9-8
Β΄ΠΕΜ 29/01/0922:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ  11-2
Β΄ΠΕΜ 29/01/0923:00ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ - ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. 10-9
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥGAMI-KAZI ΚΑΙ BARΧΕΛΩΝΑ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Β΄ΔΕΥ 02/02/0921:00SCORPIONS - ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. 2-3
Β΄ΔΕΥ 02/02/0922:00BARΧΕΛΩΝΑ - RIVER PLATE 4-7
Α΄ΤΡΙ   03/02/0921:00FLAMUTARI - S.F.N.A. 20-1
Α΄ΤΕΤ 04/02/0922:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ 8-6
Α΄ΠΕΜ 05/02/0921:15 GAMI-KAZI - CHILLER TEAM 8-9
Β΄ΠAP 06/02/0921:00ΣΥΡΙΑΚΟΣ - ATLETICO 7-13
Α΄ΠΑΡ 06/02/0922:00ΒΙΟΤEXNIA ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ-ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 11-0
Β΄ΠΑΡ 20/02/0921:00 GIALLOROSI - ΑΜΑΡΙ  9-3
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΔΕΥ 09/02/0922:00ΒΙΟΤ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - S.F.N.A.  17-1
Β΄ΔΕΥ 09/02/0923:00RIVER PLATE - ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ   6-0
Α΄ΤΡΙ 10/02/0921:15ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦΙΚΑ - ΑΜΑΡΙ  0-6
Α΄ΤΡΙ 10/02/0922:15GAMI-KAZI - GIALLOROSI   8-12
Β΄ΤΕΤ 11/02/0921:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE-ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. 12-8
Β΄ΤΕΤ 11/02/0922:00ATLETICO - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ   8-7
Β΄ΠΕΜ 12/02/0921:15BARΧΕΛΩΝΑ - ΣΥΡΙΑΚΟΣ   6-0
Α΄ΠEM 12/02/0922:15CHILLER TEAM - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ   6-0
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥFLAMUTARI ΚΑΙ SCORPIONS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΠΕΜ 29/01/0921:00ΑΜΑΡΙ - GAMI-KAZI 6-3
Α΄ΔΕΥ 16/02/0921:15S.F.N.A. - CHILLER TEAM  7-9
Β΄ΔΕΥ 16/02/0922:15RIVER PLATE - ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. 3-2
Α΄ΤΡΙ 17/02/0921:00GIALLOROSI - FLAMUTARI 9-11
Α΄ΤΡΙ 17/02/0922:00ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦ.–ΒΙΟΤ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 1-11
Β΄ΤΕΤ 18/02/0922:30ATLETICO - BARΧΕΛΩΝΑ 8-5
Β΄ΠΕΜ 19/02/0921:15SCORPIONS - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 0-6
Β΄ΠΑΡ 20/02/0922:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ 6-0
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΔΕΥ 23/02/0921:00CHILLER TEAM - ΒΙΟΤΕΧ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ  1-14
Β΄ΔΕΥ 23/02/0923:00ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ - ΣΥΡΙΑΚΟΣ   0-6
Α΄ΤΡΙ 24/02/0921:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - GIALLOROSI   2-13
Α΄ΠΕΜ 26/02/0921:00SCORPIONS - ATLETICO  0-6
Β΄ΠΑΡ 27/02/0921:00FLAMUTARI - ΑΜΑΡΙ 10-3
Α΄ΠΑΡ 27/02/0922:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - RIVER PLATE   6-5
Β΄ΠΑΡ 27/02/0923:00BARΧΕΛΩΝΑ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ  6-0
Β΄ΠΑΡ 06/03/0920:15GAMI-KAZI - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦ.  6-0
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥS.F.N.A. ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ C.F.
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΤΡΙ 03/03/0920:15ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ-ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦ. 0-6
Β΄ΤΡΙ 03/03/0921:15GIALLOROSI - CHILLER TEAM  9-3
Α΄ΤΡΙ 03/03/0922:15S.F.N.A. - ΑΜΑΡΙ   3-2
Α΄ΠΕΜ 05/03/0921:00ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. - ATLETICO  2-7
Α΄ΠΕΜ 05/03/0922:00GAMI-KAZI - FLAMUTARI  3-9
Β΄ΠΕΜ 05/03/0923:00ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ 18-2
Β΄ΠΑΡ 06/03/0921:15BARΧΕΛΩΝΑ - SCORPIONS  6-0
Β΄ΠΑΡ 06/03/0922:15ΣΥΡΙΑΚΟΣ - RIVER PLATE   5-12
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΙΛΟΣΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
Α΄ΔΕΥ 09/03/0922:00S.F.N.A. - GIALLOROSI  0-6
Β΄ΔΕΥ 09/03/0923:00ATLETICO - ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ  6-10
Β΄ΤΡΙ  10/03/0920:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - BARΧΕΛΩΝΑ 12-2
Β΄ΠΕΜ 12/03/0920:15ΛΑΜΟΓΙΑ C.F. - ΣΥΡΙΑΚΟΣ  2-7
Α΄ΠΕΜ 12/03/0921:15ΒΙΟΤΕΧ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ-GAMI-KAZI 12-1
Α΄ΠΕΜ 12/03/0922:15ΑΜΑΡΙ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 11-5
Α΄ΠΑΡ 13/03/0921:15ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΥΦ.- FLAMUTARI  3-3
Β΄ΠΑΡ 13/03/0922:15ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΙ - SCORPIONS 6-0
ΡΕΠΟ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΟΜΙΛΟΥCHILLER TEAM ΚΑΙ RIVER PLATE
 
< Προηγ.   Επόμ. >