Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ASA PARK -HOME
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ- 2008

CALCETTO CUP ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2008 

  
 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
DΕΚΑ TEAM ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ
 ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ ΡΕΘYΜNΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ
 REAL FCFREE STYLERS 
ΚΑΣΙΜ  ΑΜΦΟΡΕΙΣ
 1Η ΑΓΩΝΙΣΤIΚΗ 
ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ 
DΕΚΑ TEAM-FREE STYLERS  3-7 
ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ -ΤROMPA JUNIORS 7-5 
ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ-ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ 1-4
REAL FC-ΚΕΝΤHTIKH ΚΡΗΤΗΣ2-6
ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΑΜΦΟΡΕΙΣ10-5
 ΚΑΣΙΜ - ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ2-5
 ΡΕΠΟ ΑΜΑΡΙ 
 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 ΑΜΑΡΙ - FREE STYLERS6-4
FREE STYLERS - ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ2-5
ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ4-7
 KENTHTIKH ΚΡΗΤΗΣ - ΚΑSΙΜ 18-1
 ΑΜΦΟΡΕΙΣ - ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ3-6
 ΡΕΠΟ REAL FC  
 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ –ΑΜΑΡΙ4-7
 REAL FC – FREE STYLERS5-6
 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ – DEKA TEAM2-5
 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ – REAL FC5-7
 ΑΜΑΡΙ – ΚΟΥΝΑΛΗΣ3-7
 FREE STYLERS – ΚΑΣΙΜ6-4
 TROMPA JUNIORS – ΑΜΦΟΡΕΙΣ0-3
 ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ – ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ0-3
 ΡΕΠΟ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ 
 5Η ΑΓΩNΙΣΤΙΚΗ 
DEKA TEAM – REAL FC3-6
ΚΟΥΝΑΛΗΣ – ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ11-4
 ΚΑΣΙΜ – ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ2-7
 ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ – ΑΜΑΡΙ3-5
 ΑΜΦΟΡΕΙΣ – FREE STYLERS3-0
 TROMPA JUNIORS – ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ0-3
ΡΕΠΟ ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ 
 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 ΚΟΥΝΑΛΗΣ – DEKA TEAM2-4
 REAL FC – ΚΑΣΙΜ5-5
 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ – ΑΜΦΟΡΕΙΣ0-3
 ΑΜΑΡΙ – ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ3-3
 FREE STYLERS – ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ3-5
 OI  TROMPA JUNIORS ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑΝ 
  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 ΑΜΦΟΡΕΙΣ - REAL FC3-0
 ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ – ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ3-2
 ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ – ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ6-6
 AΜΑΡΙ – TROMPAS JUNIORS 3-0
DEKA TEAM - KANTIM0-3
  ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ 4-6
 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 REAL FC – TROMPA JUNIORS 3-0
ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ - DEKA TEAM 3-0
  ΚΑΣΙΜ – ΑΜΦΟΡΕΙΣ 2-8
DEKA TEAM – ΑΜΑΡΙ3-0
ΚΟΥΝΑΛΗΣ – ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ 7-4
ΡΕΠΟ ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ 
  
 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
DEKA TEAM – ΑΜΦΟΡΕΙΣ 3-0
ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ – ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ2-4
ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ – ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ2-3
ΚΟΥΝΑΛΗΣ – TROMPA JUNIORS 3-0
FREE STYLERS – ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ 5-4
ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ – ΑΜΑΡI3-7
ΡΕΠΟ REAL FC 
 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
DEKA TEAM – ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ0-3
ΑΜΦΟΡΕΙΣ – ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ7-9
ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ – TROMPA JUNIORS 3-0
FREE STYLER – ΚΟΥΝΑΛΗΣ3-17
ΑΜΑΡΙ – REAL FC3-0
ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ – ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ9-6
ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ – REAL FC9-5
 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
 DEKA TEAM – ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ5-6
 ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ – TROMPA JUNIORS 3-0
FREE STYLERS – ΜΠΟΥΛHΔΕΣ0-3
 ΑΜΑΡΙ – ΚΑSΙΜ3-0
 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ – ΚΟΥΝΑΛΗΣ0-3
 ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ – REAL FC3-0
ΡΕΠΟ ΑΜΦΟΡΕΙΣ 
 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
TROMPAS JUNIORS – DEKA TEAM 0-3
FREE STYLERS – ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ0-3
ΑΜΦΟΡΕΙΣ – ΑΜΑΡΙ5-4
ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ – ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ3-0
ΚΑSΙΜ – ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ0-3
ΚΟΥΝΑΛΗΣ – REAL FC3-0
ΡΕΠΟ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ 
 13Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 FREE STYLERS – TROMPA JUNIORS 3-0
 ΑΜΑΡΙ – ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ5-5
 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ – ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ0-3
 ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ – ΑΜΦΟΡΕΙΣ4-4
 ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ – REAL FC3-0
 ΚΟΥΝΑΛΗΣ – ΚΑΣΙΜ3-0
ΡΕΠΟ DEKA TEAM 
PLAY OFFS ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   
KOYNAΛΗΣ-ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ 5-9
ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ-FREE STYLERS3-0
KΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ-ΑΜΑΡΙ5-4

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

 
ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ - ΚΕΝΤΗΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ3-3   4-3 (ΠΑΡΑΤΑΣΗ)
ΜΠΟΜΠΗΡΕΣ - ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ  4-4  4-5(ΠΑΡΑΤΑΣΗ) 

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 
ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΙ  2-4  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ 
ELECTRONET ,CESKA ,ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ, ΣΥΡΙΑΚΟΣ  
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  
 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΣΥΡΙΑΚΟΣ-CESKA7-6
ΕLECTRONET-TIFOZI5-2
 KOYΔΟΥΡΑΚΗΣ-ΒΑΛΑΝΤΗΣ7-3
 PUNCHER – MILAN7-5
 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΥΡΙΑΚΟΣ – ELECTRONET5-4
CESKA – ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ8-6
TIFOZI – PUNCHER0-5
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ – ΜΙΛΑΝ5-4
 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 ΣΥΡΙΑΚΟΣ – ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ3-4
 PUNCHER – ELECTRONET6-1
 MILAN – CESKA11-9
TIFOZI – ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ3-7
 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΥΡΙΑΚΟΣ – PUNCHER4-4
MILAN – ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ9-2
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ – ELECTRONET6-6
CESKA – TIFOZI6-8
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΥΡΙΑΚΟΣ – MILAN5-10
PUNCHER – ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ5-5
ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ – TIFOZI 0-3
CESKA – ELECTRONET10-9
 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ0-3
MILAN – TIFOZI4-13
PUNCHER – CESKA5-9
ELECTRONET – ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ 3-0
 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΥΡΙΑΚΟΣ – TIFOZI5-7
CESKA – ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 10-4
ELECTRONET – MILAN 3-9
PUNCHER – ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ 3-0
 PLAY OFFS 
CESKA - MILAN10-3
TIFOZI-SYRIAKOS6-5
PUNCHER - ELECTRONET3-0
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
TIFOZI - PUNCHER4-3
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ - CESKA5-4
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  
 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ-PUNCHER                                  2-1

Πρωτάθλημα Μίνι Ποδοσφαίρου ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2008 

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ  ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
  ΑΜΑΡΙ - ΜΟΝΤΕΛΑ 5-5 3-0
  ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ - MOTIVO F.C 6-2
 0 ΚΟΥΝΑΛΗΣ - Ν.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 10-2
 0 ΚΟΥΚΟΣ -MILAN 3-11
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 0 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ - ΑΜΑΡΙ 7-2
 0 ΜΟΝΤΕΛΑ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ 4-8
 0 MOTIVO F.C - ΚΟΥΚΟΣ 5-8
 0 MILAN - Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 13-8
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 0ΑΜΑΡΙ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ 3-4
 0ΚΟΥΚΟΣ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 1-11
0ΜILAN - ΜΟΝΤΕΛΑ 9-4
0 Ν.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - MOTIVO F.C 10-5
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
0 ΚΟΥΚΟΣ - ΑΜΑΡΙ 4-3
0 ΚΟΥΝΑΛΗΣ - MILAN 7-8
 0ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ -Ν.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 3-0
 0 ΜΟΝΤΕΛΑ - MOTIVO F.C 0-0
 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
0 ΑΜΑΡΙ - MILAN 3-0
 0  Ν.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (δεν ήρθε) - ΚΟΥΚΟΣ 0-3
 0 MOTIVO F.C - ΚΟΥΝΑΛΗΣ 0-3
0 ΜΟΝΤΕΛΑ - ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 5-3 0-3
 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
0Ν.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΜΑΡΙ 12-5
MILAN - MOTIVO F.C 3-0
0 ΚΟΥΚΟΣ - ΜΟΝΤΕΛΑ 3-0
0 ΚΟΥΝΑΛΗΣ -  ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 3-4
   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
0 MOTIVO  F.C - ΑΜΑΡΙ 0-3
0 ΜΟΝΤΕΛΑ - Ν.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0-3
0 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ - MILAN 0-3
0 ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΚΟΥΚΟΣ 13 - 4
 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
  REDBULLIDES - ELECTRONET ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ5-6 
0 LOS BALLADOROS - ΦΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ 2-7
0 OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 5-8
  ΡΕΠΟ SILLER 
  2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 0 REDBULLIDES - SILLER 5-4  3-0
0 LOS BALLADOROS - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 0-8
 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  -  ΦΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ 3-5
  ΡΕΠΟ ELECTRONET ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ  
  3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 0 REDBULLIDES - LOS BALLADOROS 14-3
0 ELECTRONET ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ - SILLER 3-0
 0 ΦΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 6-4
  ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
  4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
 0 REDBULLIDES - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13-2
 0 ELECTRONET  ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ- LOS BALLADOROS 8-3
 0 SILLER - ΣΥΡΙΑΚΟΣ  0-3
  ΡΕΠΟ  ΦΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ  
  5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
0 REDBULLIDES -  ΦΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ  4-4
0 ELECTRONET  ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9-4
0 SILLER - LOS BALLADOROS 0-3
  ΡΕΠΟ ΣΥΡΙΑΚΟΣ 
  6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
0 REDBULLIDES - ΣΥΡΙΑΚΟΣ 6-4
0 ELECTRONET  ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ- ΦΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ  0-3
0 SILLER  - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-3
  ΡΕΠΟ LOS BALLADOROS 
  7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
0 LOS BALLADOROS - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4-8
0 ELECTRONET ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ-  ΣΥΡΙΑΚΟΣ 0-3
0 SILLER - ΦΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ  0-3
  REPO REDBULLIDES 
0 KOYNDOYRAKIS - KOYNALIS 0-3
0 MILAN - FOYRIARIDES 9-0
 ΤΡΙΤΗ 20/5 21:00 ΦΟΥΡΙΑΡΙΔΕΣ-ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ SUPERBALL) 1-4
 ΤΡΙΤΗ 20/5 22:00MILAN - KOYNALIS (TELIKOS SUPERBALA) 4-7
0 1.  N. APOSTOLOPOYLOS - OLYMPIAKOS 0-3
0 2.  LOS BALLADOROS - KOYKOS  5-10
 0 3.  SYRIAKOS - REDBULLIDES 2-3
 ΠΕΜΠΤΗ 29/5 21:00 4.  AMARI - ELECTRONET  
0 KOYKOS - REDBULLIDES 5-3
 ΠΕΜΠΤΗ 5/06 22:00 Β.   AMARI -  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6-5
ΤΡΙΤΗ 3/06 22:00 Γ.   Ν.ΑΠΟΣTΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  -  ELECTRONET 0-3
ΤΡΙΤΗ 3//06 21:00 Δ.   LOS BALLADOROS -  SYRIAKOS 0-3
  ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ KOYKOS  -  ΑΜΑΡΙ 
 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  REDBULLIDES  -  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
   
 
< Προηγ.   Επόμ. >