Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ASA PARK -HOME
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ- 2006

ΑΝΟΙΞΗ 2006

1η  ΦΑΣΗ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ   PLAY OFFSΟΜΑΔΕΣ                             ΣΚΟΡ
ΑPOMODORO-RED BULLS7-4
ΒΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ-THE KINGS F.C.19-2
ΓPHYSICAL-ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑ11-2
ΔΤΕΙ F.C-ΑΜΠΑΛΟΙ8-0
ΕΤΙΓΡΗΔΕΣ-ΑΜΑΡΙ7-2
ΣΤBOBOS-ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ2-8
 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
1ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ8-4
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ- ΤΙΓΡΗΔΕΣ6-4
3POMODORO - TEI F.C.5-3
4ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ - PHYSICAL5-9
 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
ΑΚΟΥΝΑΛΗΣ-PHYSICAL 
ΒΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ-POMODORO5-6
 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
PHYSICAL- ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 

ΚΟΥΝΑΛΗΣ-POMODORO

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2006 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΕΤ 5/7/0623.00POMODORO- BIANCOSELESTE7-15
ΠΕΜ 6/7/0623.00DECA TEAM- ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT0-3(6-5)
ΠΑΡ 7/7/0622.00ΑΜΑΡΙ- LOS COULES11-5
ΠΑΡ 7/7/0623.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ- THE KINGS F.C6-3
ΡΕΠΟBOBOS
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥ 10/7/0623.00POMODORO- BOBOS6-4
ΤΕΤ 12/7/0620.00LOS COULES- ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT5-11
ΤΕΤ 12/7/0621.00BIANCOSELESTE- ΑΜΑΡΙ7-4
ΤΕΤ 12/7/0623.00THE KINGS F.C- DECA TEAM4-16
ΡΕΠΟΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥ 17/7/0622.00BOBOS ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ3-7
ΔΕΥ 17/7/0623.00ΑΜΑΡΙ- POMODORO6-2
ΔΕΥ 17/7/0621.00ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT- BIANCOSELESTE7-5
ΤΡΙ 18/7/0621.00LOS COULES- THE KINGS F.C11-4
ΡΕΠΟDECA TEAM
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡ 21/7/0622.00BIANCOSELESTE- THE KINGS F.C6-5
ΚΥΡ.23/7/0622.00POMODORO- ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT1-3
ΠΑΡ 21/7/0623.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ- DECA TEAM6-1
ΤΕΤ 19/7/0623.00ΑΜΑΡΙ- BOBOS 6-1
ΡΕΠΟLOS COULES
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥ 24/7/0622.00BOBOS - DECA TEAM0-6
ΤΕΤ 26/7/0623.00POMODORO- THE KINGS F.C5-4
ΤΕΤ 26/7/0622.00ΑΜΑΡΙ- ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT6-9
ΤΡΙ 25/7/0622.00LOS COULES- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ2-3
ΡΕΠΟBIANCOSELESTE

 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥ 31/7/0622.00BOBOS - ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT0-6
ΤΡΙ 01/8/0623.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ- BIANCOSELESTE5-6
ΤΡΙ 01/8/0622.00ΑΜΑΡΙ- THE KINGS F.C8-4
ΤΕΤ 02/8/0623.00DECA TEAM- LOS COULES6-9
ΡΕΠΟPOMODORO
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡ 04/8/0623.00BIANCOSELESTE- DECA TEAM7-12
ΠΕΜ 03/8/0623.00POMODORO- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ5-5
ΠΕΜ 03/8/0621.00BOBOS - LOS COULES0-6
ΤΕΤ 02/8/0620.00ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT- THE KINGS F.C6-1
ΡΕΠΟΑΜΑΡΙ
 
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥ 07/8/0621.00BOBOS - THE KINGS F.C0-6
ΔΕΥ 07/8/0622.00ΑΜΑΡΙ- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ6-6
ΔΕΥ 07/8/0623.00DECA TEAM- POMODORO9-2
ΔΕΥ 07/8/0620.00LOS COULES- BIANCOSELESTE2-6
ΡΕΠΟΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΕΤ 09/8/0621.00BIANCOSELESTE- BOBOS 0-6
ΠΑΡ 11/8/0623.00POMODORO- LOS COULES2-6
ΠΕΜ 10/8/0623.00ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ- ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERT4-6
ΤΕΤ 09/8/0623.00DECA TEAM- ΑΜΑΡΙ6-3
ΡΕΠΟTHE KINGS F.C
 


 

 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙ 5/7/0621.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ- SCUADRA AZZURA5-9
ΠΕΜ 6/7/0621.00ΒΑΤΟΣ- ΠΛΑΤΑΝΕΣ1-3
ΤΕΤ5/7/0621.00ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ- ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ1-8
ΠΑΡ 7/7/0621.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE- ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.13-6
ΡΕΠΟPHYSICAL
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙ 11/7/0622.00ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ- ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE1-9
ΔΕΥ 10/7/0621.00PHYSICAL- ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ12-7
ΔΕΥ 10/7/0622.00SCUADRA AZZURA- ΒΑΤΟΣ4-4
ΤΡΙ 11/7/0621.00ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.- ΠΛΑΤΑΝΕΣ6-5
ΡΕΠΟΤΙΓΡΗΔΕΣ
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡ 14/7/0622.00ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ- ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE9-7
ΠΕΜ 13/7/0623.00PHYSICAL- ΤΙΓΡΗΔΕΣ5-6
ΠΑΡ 14/7/0623.00ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ- ΠΛΑΤΑΝΕΣ5-11
ΠΑΡ 14/7/0621.00SCUADRA AZZURA- ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.3-6
ΡΕΠΟΒΑΤΟΣ
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙ 18/7/0622.00ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ- SCUADRA AZZURA11-5
ΠΕΜ 20/7/0621.00PHYSICAL- ΒΑΤΟΣ11-0
ΤΕΤ 19/7/0621.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE- ΠΛΑΤΑΝΕΣ9-7
ΠΕΜ 20/7/0623.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ- ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ4-4
ΡΕΠΟΑΣΤΕΡΑΣ F.C.
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥ 24/7/0621.00ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ- ΠΛΑΤΑΝΕΣ9-6
ΠΑΡ 28/7/0622.00ΒΑΤΟΣ- ΤΙΓΡΗΔΕΣ1-6
ΤΕΤ 26/7/0621.00SCUADRA AZZURA- ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE6-11
ΠΕΜ 27/7/0621.00ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.- PHYSICAL3-9
ΡΕΠΟΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ

 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙ 25/7/0621.00PHYSICAL- ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ3-1
ΔΕΥ 31/7/0620.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.5-1
ΠΑΡ 28/7/0621.00ΠΛΑΤΑΝΕΣ- SCUADRA AZZURA7-5
ΔΕΥ 31/7/0621.00ΒΑΤΟΣ- ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ2-6
ΡΕΠΟΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡ 04/8/0622.00ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ- ΤΙΓΡΗΔΕΣ10-8
ΤΡΙ 01/8/0621.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE- PHYSICAL7-7
ΤΕΤ 02/8/0621.00SCUADRA AZZURA- ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ7-8
ΠΕΜ 03/8/0620.00ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.- ΒΑΤΟΣ5-8
ΡΕΠΟΠΛΑΤΑΝΕΣ
 
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙ 08/8/0622.00ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.12-1
ΤΡΙ 08/8/0623.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ- ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE4-11
ΤΡΙ 08/8/0620.00ΠΛΑΤΑΝΕΣ- PHYSICAL4-6
ΤΡΙ 08/8/0621.00ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ- ΒΑΤΟΣ14-8
ΡΕΠΟSCUADRA AZZURA
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΑΡ 11/8/0620.00PHYSICAL - SCUADRA AZZURA6-5
ΠΑΡ 11/8/0621.00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE- ΒΑΤΟΣ18-3
ΠΑΡ 11/8/0622.00ΤΙΓΡΗΔΕΣ- ΠΛΑΤΑΝΕΣ1-6
ΠΕΜ 10/8/0621.00ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.- ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ8-14
ΡΕΠΟΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ CALCETTO CUP ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2006 ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
 ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
1ΚΛΕΙΔΗΣ EXPERTSCUADRA AZZURA0-6
2BIANCOSELESTE - ΑΣΤΕΡΑΣ F.C.12-3
3DECA TEAM – ΠΛΑΤΑΝΕΣ4-3
4ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ – ΤΙΓΡΗΔΕΣ7-4
5ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICETHE KINGS F.C.6-0
6PHYSICALPOMODORO6-0
7ΤΖΙΤΖΙΚΟΤΡΙΧΙΔΕΣ – LOS COULES7-10
8ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ - ΑΜΑΡΙ9-7
 ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ) 
 ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΑSCUADRA AZZURA - ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ4-4  4-4 ΠΑΡ 3-2ΠΕΝ
ΒBIANCOSELESTELOS COULES4-6
ΓDECA TEAM - PHYSICAL3-7
ΔΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ  SERVICE5-7
 ΝΟΚ-ΑΟΥΤ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ) 
ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
1SCUADRA AZZURA - PHYSICAL3-4
2LOS COULES - ΚΟΥΝΑΛΗΣ  SERVICE3-10
 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
1SCUADRA AZZURRALOS COULES
 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
1ΚΟΥΝΑΛΗΣ-PHYSICAL

 
< Προηγ.