Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ASA PARK -HOME
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ-2010

 ΠΥΞΙΔΑ CUP 6X6 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2010

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 24/06/1020:00ΥΠΟΒΡΥΧΙΑΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 5-5
ΠΕΜΠΤΗ 24/06/1022:00ΑΜΑΡΙ– CRETA CERAMICA 4-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/06/1021:00TEQUILA TEAM ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ4-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/07/1022:00ΜΠΟΥΛΗΔΕΣΟΙ ΑΓΙΟΙ10-9
ΡΕΠΟΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/07/1021:00ΑΓΙΟΙ – CRETA CERAMICA 12-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/06/1022:00ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ – ΑΜΑΡΙ9-9
ΠΕΜΠΤΗ 01/07/1022:O0ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ5-4
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/07/1021:00TEQUILA TEAM – ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 9-8
ΡΕΠΟΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/07/1021:00CRETA CERAMICAΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE  5-14
ΠΕΜΠΤΗ 08/07/1021:00ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ  – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 8-2
ΠΕΜΠΤΗ 08/07/1022:00ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ– ΑΜΑΡΙ 0-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/07/1022:00TEQUILA TEAM ΟΙ ΑΓΙΟΙ 16-4
ΡΕΠΟΥΠΟΒΡΥΧΙΑ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/07/1022:00ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE  0-6
ΤΡΙΤΗ 13/07/10 21:30TEQUILA TEAM ΑΜΑΡΙ  5-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/07/10 21:00CRETA CERAMICA– ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ 0-6
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/07/1022:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣΟΙ ΑΓΙΟΙ 9-15
ΡΕΠΟΜΠΟΥΛΗΔΕΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/07/1021:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE – ΑΜΑΡΙ 8-4
ΤΡΙΤΗ 20/07/1021:00ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ 7-9
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/07/1021:00ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ – CRETA CERAMICA  10-2
ΠΕΜΠΤΗ 01/07/1021:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ – TEQUILA TEAM 4-7
ΡΕΠΟΟΙ ΑΓΙΟΙ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 27/07/1021:00ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ – CRETA CERAMICA  0-6
ΤΡΙΤΗ 27/07/1022:00ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ – ΟΙ ΑΓΙΟΙ  6-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/07/1021:00TEQUILA TEAM ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ 6-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/07/1022:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ  6-6
ΡΕΠΟΑΜΑΡΙ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/08/1020:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ 11-5
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/08/1022:00ΟΙ ΑΓΙΟΙ– ΑΜΑΡΙ 5-4
ΤΡΙΤΗ 03/08/1021:00TEQUILA TEAM – ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ 8-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 04/08/1021:00ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ  0-6
ΡΕΠΟCRETA CERAMICA
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/08/1021:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE ΟΙ ΑΓΙΟΙ 6-6 (6-0)
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/08/1022:00ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ – ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ 2-3
ΠΕΜΠΤΗ 12/08/1021:00CRETA CERAMICATEQUILA TEAM  0-6
ΠΕΜΠΤΗ 12/08/1022:00ΜΠΕΜΠΗΔΕΣΑΜΑΡΙ 4-4
ΡΕΠΟΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 17/08/1022:00ΟΙ ΑΓΙΟΙ– ΚΑΖΑΝ ΤΙΠΙ  6-0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/08/1020:00CRETA CERAMICA– ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 0-6
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/087/1021:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ 9-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/08/1022:00ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ – ΑΜΑΡΙ 5-4
ΡΕΠΟTEQUILA TEAM

ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝΣΚΟΡ
Α. ΤΕΤΑΡΤΗ 25/8/10 21:00TEQUILA TEAM - CRETA CERAMICA 15-3
Β. ΔΕΥΤΕΡΑ 30/8/10 21:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE-ΑΜΑΡΙ 10-3
Γ. ΤΡΙΤΗ 31/08/10 21:30ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ-ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 7-3
Δ. ΤΕΤΑΡΤΗ 25/8/10 22:00 ΑΓΙΟΙ-ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ 4-2

ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝΣΚΟΡ
1. ΔΕΥΤΕΡΑ 06/9/10 21:30TEQUILA TEAM - ΑΓΙΟΙ 9-4
2.ΠΕΜΠΤΗ 02/9/10 21:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ 8-5

ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΠΥΞΙΔΑ CUP 2010ΣΚΟΡ
Α.  ΟΙ ΑΓΙΟΙ – ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ 0-6

ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΤΕΛΙΚΟΣ ΠΥΞΙΔΑ CUP 2010ΣΚΟΡ
Β.  TEQUILA TEAM – ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 

ΑΝΟΙΞΗ 2010

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 09/02/1021:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - SKENDERBEU6-2
ΤΡΙΤΗ 09/02/1022:00PUNCHER – ΟΤΙ ΝΑΝΕ11-5
ΤΡΙΤΗ 09/02/1023:00FLAMUTARI - MEGUSTAS 10-5
ΠΑΡ/ΣΚΕΥΗ 26/02/1022:00RE.KAL. - ΜΕΣΑ10-5
ΤΡΙΤΗ 09/03/10 21:30ΟΙ ΑΓΙΟΙ - BARΧΕΛΩΝΑ 0-6(3-2)
ΠΑΡ/ΣΚΕΥΗ 26/03/1022:00 ΑΜΑΡΙ - ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ4-3
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 16/02/1020:00ΜΕΣΑ - ΟΤΙ ΝΑΝΕ  5-9
ΤΡΙΤΗ 16/02/1021:30ΟΙ ΑΓΙΟΙ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 7-10
ΤΡΙΤΗ 16/02/1022:30ΑΜΑΡΙ - MEGUSTAS 9-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/02/1021:00PUNCHER - ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ10-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/02/1022:00FLAMUTARI - BARΧΕΛΩΝΑ  9-4
ΠΕΜΠΤΗ 18/02/1020:45SKENDERBEU - RE.KAL. 6-9
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/02/1020:00ΟΤΙ ΝΑΝΕ - SKENDERBEU  3-8
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/02/1022:00ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ - ΜΕΣΑ  8-9
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/02/1020:45BARΧΕΛΩΝΑ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE 7-9
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/02/1022:00FLAMUTARI - ΑΜΑΡΙ11-4
ΠΕΜΠΤΗ 25/02/1022:00PUNCHER - MEGUSTAS 17-1
ΠΑ/ΣΚΕΥΗ 05/03/1022:00ΟΙ ΑΓΙΟΙ - RE.KAL. 3-5
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/03/1021:00ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕ/ΝΟΙ - SKENDERBEU  3-5
ΤΡΙΤΗ 02/03/1021:00ΜΕΣΑ - MEGUSTAS 20-2
ΤΡΙΤΗ 02/03/1022:00ΟΤΙ ΝΑΝΕ - ΟΙ ΑΓΙΟΙ8-11
ΤΕΤΑΡΤΗ Ο3/03/1021:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - RE.KAL. 3-5
ΤΕΤΑΡΤΗ Ο3/03/1022:00FLAMUTARI - PUNCHER10-9
ΠΕΜΠΤΗ 04/03/1022:00ΑΜΑΡΙ - BARΧΕΛΩΝΑ  3-8
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΠΕΜΠΤΗ 11/Ο2/1023:00ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ - ΟΙ ΑΓΙΟΙ 1-6
ΔΕΥΤΕΡΑ 08/03/1021:00ΜΕΣΑ - FLAMUTARI0-6
ΤΡΙΤΗ 09/03/1020:00SKENDERBEU - MEGUSTAS13-3
ΤΡΙΤΗ 09/03/1022:30ΑΜΑΡΙ - PUNCHER 4-16
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/03/10 21:00 ΟΤΙ ΝΑΝΕ - ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE  2-6
ΠΕΜΠΤΗ 11/03/1020:00BARΧΕΛΩΝΑ - RE.KAL. 2-3
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 15/03/1021:00FLAMUTARI - SKENDERBEU  9-6
ΤΡΙΤΗ 16/03/1020:30RE.KAL. - ΟΤΙ ΝΑΝΕ  9-3
ΤΡΙΤΗ 16/03/1021:45ΟΙ ΑΓΙΟΙ - MEGUSTAS  4-1
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/03/1020:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ - ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ  7-3
ΠΕΜΠΤΗ 18/03/1022:00PUNCHER - BARΧΕΛΩΝΑ 9-1
ΠΑΡ/ΣΚΕΥΗ 30/04/1022:00ΑΜΑΡΙ - ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΜΟΙ 9-11
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 22/03/1022:15BARΧΕΛΩΝΑ - ΟΤΙ ΝΑΝΕ 8-17
ΤΡΙΤΗ 23/03/1020:00 ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - MEGUSTAS 16-4
ΤΡΙΤΗ 23/03/1021:30ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΜΟΙ - PUNCHER 5-12
ΤΡΙΤΗ 23/03/1022:20ΟΙ ΑΓΙΟΙ - FLAMUTARI 2-15
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/03/1020:15ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ - RE.KAL. 3-8
ΤΕΤΑΡΤΗ 24/03/1022:00SKENDERBEU - ΑΜΑΡΙ 7-3
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/04/1021:00ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ - ΟΤΙ ΝΑΝΕ  4-10
ΤΡΙΤΗ 13/04/1021:00RE.KAL. - MEGUSTAS  11-3
ΤΡΙΤΗ 13/04/1022:00ΑΜΑΡΙ - ΟΙ ΑΓΙΟΙ  7-8
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/04/1021:00PUNCHER - SKENDERBEU  5-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/04/1022:00ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΜΟΙ - BARΧΕΛΩΝΑ  7-6
ΠΕΜΠΤΗ 15/04/1022:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - FLAMUTARI  12-5
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 20/04/1020:30RE.KAL. - FLAMUTARI 5-3
ΤΡΙΤΗ 20/04/1021:30ΟΤΙ ΝΑΝΕ - MEGUSTAS  6-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/04/1021:00SKENDERBEU - ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΜΟΙ  8-6
ΠΕΜΠΤΗ 22/04/10 22:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - ΑΜΑΡΙ  8-6
ΠΕΜΠΤΗ 22/04/1023:00ΟΙ ΑΓΙΟΙ - PUNCHER 5-7
ΠΑ/ΣΚΕΥΗ 23/04/1021:00BARΧΕΛΩΝΑ - ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕ/ΜΕΝΟΙ  5-2
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/04/1021:00ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ - MEGUSTAS 6-7
ΤΡΙΤΗ 27/04/1021:00RE.KAL. - ΑΜΑΡΙ13-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 28/04/1022:00FLAMUTARI-ΟΤΙ ΝΑΝΕ  9-6
ΠΕΜΠΤΗ 29/04/1020:30SKENDERBEU - BARΧΕΛΩΝΑ  8-5
ΠΕΜΠΤΗ 29/04/1021:30ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - PUNCHER 6-9
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/05/1021:00ΟΙ ΑΓΙΟΙ - ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΜΟΙ 9-7
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣΣΚΟΡ
ΤΡΙΤΗ 04/05/1020:00BARΧΕΛΩΝΑ - MEGUSTAS  6-6
ΤΡΙΤΗ 04/05/1021:30RE.KAL. - PUNCHER 4-6
ΤΡΙΤΗ 04/05/1022:30ΟΤΙ ΝΑΝΕ - ΑΜΑΡΙ 8-1
ΤΕΤΑΡΤΗ 06/05/1020:00ΑΕΡΟΜΕ/ΦΕΡΟΜΕΝΟΙ - FLAMUTARI 5-12
ΠΕΜΠΤΗ  06/05/1021:00ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE - ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΜΟΙ11-5
ΠΕΜΠΤΗ 06/05/10 22:00ΟΙ ΑΓΙΟΙ - SKENDERBEU6-11
   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ (PLAY OFFS)
ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣ PLAYOFFSΣΚΟΡ
1.ΤΕΤΑΡΤΗ12/05/1021:00SKENDERBEU– ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ 2-1
2.ΤΡΙΤΗ 11/05/1022:15ΟΙ ΑΓΙΟΙ – MEGUSTAS 8-6
3.ΔΕΥΤΕΡΑ 10/05/1022:15OTI NANE – ΑΜΑΡΙ 6-4
4.ΤΡΙΤΗ 11/05/1021:15ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΜΟΙ – BARΧΕΛΩΝΑ 4-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ) ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝΣΚΟΡ
1.ΠΕΜΠΤΗ 20/05/1021:30PUNCHER – FLAMUTARI4-0
2.ΤΡΙΤΗ 18/05/1021:00ΟΤΙ ΝΑΝΕ – ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE4-5
ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ CUP ΑΝΟΙΞΗ 2010ΣΚΟΡ
Α. ΤΡΙΤΗ 25/05/1021:00FLAMUTARI – ΟΤΙ ΝΑΝΕ 9-6
ΝΟ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ CUP ΑΝΟΙΞΗ 2010ΣΚΟΡ
Β.ΤΕΤΑΡΤΗ 26/05/1021:00PUNCHER – ΚΟΥΝΑΛΗΣ SERVICE1-9

 
Επόμ. >