Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ASA PARK -HOME arrow ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ SOCCER -INFO arrow ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ arrow ΠΦΟΙ-Πρόγραμμα Αγώνων
ΠΦΟΙ-Πρόγραμμα Αγώνων

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 15/05/17

Εδώ μπορείτε να βλέπετε το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά στο οποίο συμμετέχετε.Επίσης ο αρχηγός της ομάδας σας θα ενημερώνεται με μήνυμα SMS το οποίο θα το προωθεί στους υπόλοιπους παίκτες.Παρακαλούμε στην συνεπή τήρηση του προγράμματος και να έρχεστε στο γήπεδο ένα τέταρτο πριν την έναρξη του αγώνα ώστε να μην δημιουργούνται λειτουργικά προβλήματα στο γήπεδο και να μην ταλαιπωρούμε τις άλλες ομάδες και τον διαιτητή.

 

Αποτέλεσμα εικόνας για greek mini football federationΑποτέλεσμα εικόνας για greek mini football federation 

 NIVEA UNI-league 2016-2017 

 

Γ ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΣΚΟΡ

A.

ΤΡΙΤΗ 02/05

21:20

Η.Δ.Τ.-  PSK ATLANTA

2-0

Β.

ΤΡΙΤΗ 02/05

22:20

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ -  WIKKI TOURISTS F.C.

2-0

Γ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05

21:00

Γ.Γ.Δ.-  RAKILLERS

5-6

Δ.

ΠΕΜΠΤΗ 04/05

22:20

ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C. - ALIGN

5-9

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΣΚΟΡ

1.

ΠΕΜΠΤΗ 11/05

22:20

Η.Δ.Τ. – ALIGN

6-4

2.

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/05

21:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ – RAKILLERS

9-5

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΣΚΟΡ

Α.

ΠΕΜΠΤΗ 26/05

20:00

ALIGN - RAKILLERS

 

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΣΚΟΡ

Β.

ΠΕΜΠΤΗ 26/05

22:00

Η.Δ.Τ. -  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

 

Γ ΦΑΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ

 

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ  ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΣΚΟΡ

A.

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05

20:00

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ -  F.W.B.

11-8

Β.

 

 

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ  -  UOC UNITED

2-0

Γ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05

22:15

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ -  ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

12-6

Δ.

ΠΕΜΠΤΗ 04/05

21:15

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ -  ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ

8-4

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΣΚΟΡ

1.

ΔΕΥΤΕΡΑ 08/05/17

21:15

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ – ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ

8-5

2.

ΠΕΜΠΤΗ 11/05

21:15

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

8-4

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΣΚΟΡ

A.

ΠΕΜΠΤΗ 26/05

21:00

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ  –  ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ

 


 

   
    


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ  UNILEAGUE-CALCETTO 2017

ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ALIGN (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

Η.Δ.Τ. (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

WIKKI TOURISTS F.C. (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

PSK ATLANTA (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

Γ.Γ.Δ. (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

RAKILLERS (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C. (ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ)

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 06-12/03

ΤΡΙΤΗ 07/03/17

22:30

ALIGN -  Γ.Γ.Δ.

2-3

ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/17

22:15

PSK ATLANTA -  ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

0-2

ΠΕΜΠΤΗ 09/03/17

22:30

WIKKI TOURISTS F.C. -  Η.Δ.Τ.

6-9

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/17

21:30

RAKILLERS -  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

1-6

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13-19/03

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/17

19:00

RAKILLERS -  Η.Δ.Τ.

0-2

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/03/17

22:15

ALIGN -  ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

4-5

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/03/17

21:00

PSK ATLANTA -  Γ.Γ.Δ.

7-10

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/17

22:30

WIKKI TOURISTS F.C. -  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

0-2 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19-26/03

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/17

21:00

RAKILLERS -  Γ.Γ.Δ.

5-8

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/17

22:15

ALIGN -  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

2-0

ΤΡΙΤΗ 21/03/17

22:15

PSK ATLANTA -  Η.Δ.Τ.

2-14

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/17

22:30

WIKKI TOURISTS F.C. -  ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

4-14

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27-02/04

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/03/17

21:15

WIKKI TOURISTS F.C. -  Γ.Γ.Δ.

 7-6

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/03/17

22:15

ALIGN -  Η.Δ.Τ.

  3-6 

ΤΡΙΤΗ 28/03/17

20:30

RAKILLERS -  ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

 7-6

ΤΡΙΤΗ 28/03/17

21:30

PSK ATLANTA -  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

 2-0

 


ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Α ΦΑΣΗ
  

 1η Αγωνιστική

2η Αγωνιστική

3η Αγωνιστική

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ TOTAL UNILEAGUE-CALCETTO 2017

ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ (ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ)

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ (ΠΟΛΙΤΙΚΟ)

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ (ΤΕΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ (ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ)

UOC UNITED (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

F.W.B. (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 06-12/03

ΔΕΥΤΕΡΑ 06/03/17

21:00

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ  -   ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

5-2

ΤΡΙΤΗ 07/03/17

21:30

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ  -  F.W.B.

2-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 08/03/17

21:00

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ -   ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

9-7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/03/17

22:20

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ  -  UOC UNITED

2-0

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13-19/03

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/03/17

21:00

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ  - ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

2-4

ΤΡΙΤΗ 14/03/17

21:00

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ -  UOC UNITED

2-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/03/17

20:00

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ -  F.W.B.

17-10

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/03/17

22:15

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ  -   ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

8-3

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19-26/03

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/17

20:00

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ -    UOC UNITED

2-0

ΤΡΙΤΗ 21/03/17

20:00

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ - ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

9-4

ΤΡΙΤΗ 21/03/17

21:00

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ  - F.W.B.

9-1

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/17

20:30

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ  -  ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

3-8

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27-02/04

ΤΡΙΤΗ 28/03/17

20:00

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ  -    UOC UNITED

2-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/17

19:15

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ  -   ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

 6-5

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/17

20:15

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ -    ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

10-6 

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/03/17

21:30

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ -  F.W.B.

5-5 

 

  

ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Α ΦΑΣΗ

 1η Αγωνιστική

2η Αγωνιστική

3η Αγωνιστική

 

Α ΟΜΙΛΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ

1. ALIGN (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

1. UOC UNITED (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

2. RAKILLERS (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

2. ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

3. ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ (ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ)

3. F.W.B. (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

4. LAS OIKONOMAS (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

4. ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ (ΠΟΛΙΤΙΚΟ)

5. ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ (Ι. ΙΕΚ GRANT)

5. ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

6. PSK ATLANTA (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

6. ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C. (ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ)

7. ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ (ΤΕΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

7. Η.Δ.Τ. (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

8. WIKKI TOURISTS F.C. (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

8. ΕΑΡ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

9. ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ (ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ)

9. Γ.Γ.Δ. (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

10. ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ)

10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)

Α ΦΑΣΗ

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/16

21:30

Α

ALIGN - RAKILLERS

5-3

ΤΡΙΤΗ 06/12/16

21:00

Α

LAS OIKONOMAS – ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ

6-7

ΤΡΙΤΗ 06/12/16

22:00

Α

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ - ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ

10-1

ΤΕΤΑΡΤΗ 07/12/16

19:45

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ – WIKKI TOURISTS F.C.

5-6

ΤΕΤΑΡΤΗ 07/12/16

22:00

Α

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ – PSK ATLANTA

8-11

ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/16

20:00

Β

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ – Γ.Γ.Δ.

1-4

ΤΡΙΤΗ 06/12/16

20:00

Β

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - Ε.Α.Ρ.

5-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 07/12/16

21:00

Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ – F.W.B.

15-1

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/12/16

22:20

B

UOC UNITED – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

4-6

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/16

20:00

B

ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C. – Η.Δ.Τ.

2-0 α/α

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/16

21:00

Α

LAS OIKONOMAS - RAKILLERS

13-2

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/16

22:00

Α

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ – ALIGN

4-8

ΤΡΙΤΗ 13/12/16

21:00

Α

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ - PSK ATLANTA

9-11

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16

20:00

Α

WIKKI TOURISTS F.C. – ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ

2-0 α/α

ΤΡΙΤΗ 13/12/16

20:00

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ

0-2 α/α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/12/16

20:00

Β

ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C. - Γ.Γ.Δ.

2-4

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16

20:00

Β

UOC UNITED - F.W.B.

3-2

ΤΡΙΤΗ 13/12/16

22 :00

Β

Ε.Α.Ρ. – Η.Δ.Τ.

0-2 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16

16:00

B

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

11-9

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/01/17

22:15

B

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

2-0 α/α

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΤΡΙΤΗ 17/01/17

21:30

Α

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ - PSK ATLANTA

0-2 α/α

ΤΡΙΤΗ 17/01/17

22:30

Α

ALIGN - ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ

9-6

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/01/17

20:00

Α

RAKILLERS - ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ

12-4

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/01/17

21:00

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ - LAS OIKONOMAS

2-0 α/α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/01/17

19:30

Α

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ - WIKKI TOURISTS F.C.

3-15

 

 

Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - Ε.Α.Ρ.

2-0 α/α

ΠΕΜΠΤΗ 19/01/17

22:00

Β

Η.Δ.Τ. - ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

24-5

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/01/17

18:30

Β

ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C. - F.W.B.

13-3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/01/17

22:20

B

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ - ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

9-5

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/17

20:00

B

UOC UNITED - Γ.Γ.Δ.

4-6

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΤΡΙΤΗ 24/01/17

19:30

Α

WIKKI TOURISTS F.C. - LAS OIKONOMAS

2-0 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/17

21:00

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ - ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ

0-2 α/α

ΠΕΜΠΤΗ 26/01/17

21:00

Α

RAKILLERS - ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ

9-1

ΠΕΜΠΤΗ 26/01/17

22:00

Α

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ - ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ

8-6

ΤΡΙΤΗ 31/01/17

22:45

Α

ALIGN - PSK ATLANTA

7-7

 

 

Β

Ε.Α.Ρ. - ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

0-2 α/α

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/17

21:00

Β

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - Η.Δ.Τ.

0-2 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/17

20:00

Β

Γ.Γ.Δ. - F.W.B.

7-2

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/17

22:15

B

ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

2-14

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/01/17

22:20

B

UOC UNITED - ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

1-13

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΠΕΜΠΤΗ 26/01/17

23:00

Α

LAS OIKONOMAS - PSK ATLANTA

0-2 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/02/17

20:00

Α

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ - ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ

6-16

ΤΡΙΤΗ 07/02/17

22:30

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ - ALIGN

5-6

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/17

21:00

Α

RAKILLERS - WIKKI TOURISTS F.C.

6-5

ΠΕΜΠΤΗ 23/02/17

21:00

Α

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ

3-8

 

 

Β

ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ - Ε.Α.Ρ.

2-0 α/α

ΤΡΙΤΗ 31/01/17

21:30

Β

F.W.B. - Η.Δ.Τ.

0-16

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/02/17

22:20

Β

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - UOC UNITED

2-0 α/α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/02/17

22:20

B

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ - ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

6-8

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/17

21:00

B

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - Γ.Γ.Δ.

2-0 α/α

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

 

 

Α

LAS OIKONOMAS - ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ

0-2 α/α

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/01/17

22:00

Α

ALIGN - WIKKI TOURISTS F.C.

8-5

ΤΡΙΤΗ 31/01/17

20:00

Α

RAKILLERS - ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ

3-9

ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/17

20:00

Α

ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ - ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ

0-2 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 08/02/17

22:15

Α

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ - PSK ATLANTA

1-13

 

 

Β

Ε.Α.Ρ. - UOC UNITED

0-2 α/α

ΠΕΜΠΤΗ 02/02/17

22:00

Β

ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ - ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

0-2 α/α

ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/17

21:30

Β

Γ.Γ.Δ. - Η.Δ.Τ.

3-8

ΤΕΤΑΡΤΗ 08/02/17

21:15

B

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

11-5

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/02/17

19:30

B

F.W.B. - ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

0-2 α/α

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

 

 

Α

LAS OIKONOMAS - ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ

0-2 α/α

ΤΡΙΤΗ 14/02/17

21:15

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ - ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ

0-2 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/17

21:00

Α

PSK ATLANTA - WIKKI TOURISTS F.C.

3-7

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/17

22:00

Α

ALIGN - ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ

11-7

ΠΕΜΠΤΗ 23/02/17

20:00

Α

RAKILLERS - ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ

2-0 

 

 

Β

ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C. - Ε.Α.Ρ.

2-0 α/α

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/17

22:15

Β

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

2-0 α/α

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/17

20:00

Β

ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ - F.W.B

2-1

ΠΕΜΠΤΗ 23/02/17

22:00

B

Η.Δ.Τ. - UOC UNITED.

2-0 α/α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/17

19:30

B

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - Γ.Γ.Δ.

0-2 α/α

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

 

 

Α

LAS OIKONOMAS - ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ

0-2 α/α

ΤΡΙΤΗ 14/02/17

22:30

Α

ALIGN - ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ

2-0 α/α

ΤΡΙΤΗ 21/02/17

20:00

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ - PSK ATLANTA

0-2 α/α

ΤΡΙΤΗ 21/02/17

21:00

Α

RAKILLERS - ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ

6-8

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/17

22:15

Α

ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ - WIKKI TOURISTS F.C.

0-2 α/α

 

 

Β

F.W.B. - Ε.Α.Ρ.

2-0 α/α

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/17

20:00

Β

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

0-2 α/α

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/17

21:00

Β

ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ - Η.Δ.Τ.

5-13

ΤΡΙΤΗ 21/02/17

22:00

B

UOC UNITED - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

1-14

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/17

21:00

B

ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ - Γ.Γ.Δ.

0-2 

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

 

 

Α

ALIGN - LAS OIKONOMAS

2-0 α/α

ΤΡΙΤΗ 28/02/17

20:00

Α

WIKKI TOURISTS F.C. - ΔΥΝΑΜΟ ΨΟΦΙΑΣ

2-0 α/α 

ΤΡΙΤΗ 28/02/17

22:00

Α

ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ - ΑΨΥΧΟΛΟΓΗΤΟΙ

0-2 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/17

20:00

Α

ΟΙ ΧΟΝΔΡΟΙ - ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ

 9-3

ΤΡΙΤΗ 28/02/17

22:00

Α

PSK ATLANTA - RAKILLERS

 0-2 α/α

 

 

Β

Ε.Α.Ρ. - Γ.Γ.Δ.

0-2 α/α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/02/17

19:30

Β

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - F.W.B.

0-2 α/α

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/17

20:00

Β

ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ - ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ F.C.

0-2 α/α

ΤΡΙΤΗ 28/02/17

21:00

B

Η.Δ.Τ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

 9-4

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/17

22:00

B

UOC UNITED - ΠΟΛΙΤΙΚΑΜΠΑΛΟΙ

0-2 

 


 

Ε ΦΑΣΗ : ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 

UNILEAGUE HOMEPAGE  Εδώ: http://www.unileague.gr/homepage.asp?ITMID=33&SID=1
Αποτελέσματα - Βαθμολογία - Στατιστικά  εδώ:
 http://www.unileague.gr/displayITM1.asp?ITMID=4