Skip to content
blue color orange color green color

ASA:Advanced Sports Activities

ASA PARK -HOME arrow ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ SOCCER -INFO arrow ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ arrow Π. ΕΝ -Πρόγραμμα Αγώνων
ΠΕΝ-Πρόγραμμα Αγώνων

  • Εδώ μπορείτε να βλέπετε το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά στο οποίο συμμετέχετε. Επίσης ο αρχηγός της ομάδας σας θα ενημερώνεται με μήνυμα SMS το οποίο θα το προωθεί στους υπόλοιπους παίκτες. Παρακαλούμε στην συνεπή τήρηση του προγράμματος και να έρχεστε στο γήπεδο ένα τέταρτο πριν την έναρξη του αγώνα ώστε να μην δημιουργούνται λειτουργικά προβλήματα στο γήπεδο και να μην ταλαιπωρούμε τις άλλες ομάδες και τον διαιτητή
    .

Αποτέλεσμα εικόνας για greek mini football federationΑποτέλεσμα εικόνας για greek mini football federation 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ   09/12/16

   

CALCETTO LEAGUE 6X6 ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2016

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

1.   ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ  

5.  ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ

2. ALPHA F.M. 104,7

6.   ΕΘΝΙΚΟΣ

3.  ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

7.  PLATANOS TOURS

4.   ΑΝΩΝΥΜΟΙ

8..   ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

 

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΣΚΟΡ

A.

*

 

PLATANOS TOURS – ΑΝΩΝΥΜΟΙ

6-0

Β.

*

 

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

6-0

Γ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/12/16

22:20

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ALPHA F.M. 104,7

0-6

Δ.

ΠΕΜΠΤΗ 08/12/16

21:45

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ - ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ

3-3 9-8 ΠΕΝ

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ

ΣΚΟΡ

1.

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16

22:25

PLATANOS TOURS – ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ

 6-0

2.

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/16

21:15

ΕΘΝΙΚΟΣ – ALPHA F.M. 104,7

  8-3 

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΣΚΟΡ

Α.


 

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ – ALPHA F.M. 104,7

 

ΝΟ.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΣΚΟΡ

Β.

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/17

22:00

PLATANOS TOURS – ΕΘΝΙΚΟΣ

 

 

*ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΩΝΥΜΟΙ  ΚΑΙ ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ.

 ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10/16

21:00

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

3-8

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10/16

22:15

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ – ALPHA F.M. 104,7

11-7

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/10/16

21:00

PLATANOS TOURS – ΑΝΩΝΥΜΟΙ

17-3

ΔΕΥΤΕΡΑ 07/11/16

20:00

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

18-0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/16

21:00

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ - ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

4-5

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10/16

22:15

ΕΘΝΙΚΟΣ - PLATANOS TOURS

5-10

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/16

21:15

ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ- ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

4-3

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/16

22:15

ALPHA F.M. 104,7- ΑΝΩΝΥΜΟΙ

6-0

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΤΕΤΑΡΤΗ 02/11/16

21:00

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ- ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ

6-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 02/11/16

22:00

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ - ΑΝΩΝΥΜΟΙ

8-1

ΔΕΥΤΕΡΑ 07/11/16

21:15

ALPHA F.M. 104,7- ΕΘΝΙΚΟΣ

3-8

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/16

22:15

PLATANOS TOURS- ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

6-0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΔΕΥΤΕΡΑ 07/11/16

22:15

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ - ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ

1-5

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/16

21:15

ΑΝΩΝΥΜΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ

0-6

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/11/16

22:15

ALPHA F.M. 104,7- ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

13-3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/11/16

22:15

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - PLATANOS TOURS

4-9

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/16

20:00

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ- ΑΝΩΝΥΜΟΙ

6-0

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/16

21:15

ΕΘΝΙΚΟΣ- ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

6-0

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/11/16

22:15

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ - PLATANOS TOURS

4-4

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/11/16

22:20

ALPHA F.M. 104,7- ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ

4-7

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/11/16

21:15

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ

4-5

ΤΡΙΤΗ 22/11/16

21:20

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ - ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

6-0

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/16

22:15

ΑΝΩΝΥΜΟΙ - ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ

0-6

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/16

22:20

ALPHA F.M. 104,7- PLATANOS TOURS

3-14

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/16

21:15

ΑΝΩΝΥΜΟΙ- ΣΕΜΠΟΛΙΤΑΣ

0-6

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11/16

21:15

ΡΟΚΑΜΠΙΛΑΔΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

1-4

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/12/16

22:20

ALPHA F.M. 104,7- ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

6-0

ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/16

22:20

PLATANOS TOURS - ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ

9-3